• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

03.07.2020 | Akademie

V pátek 3. července byla ukončena jarní část naší „DĚTSKÉ GOLFOVOVÉ AKADEMIE“, kterou už čtvrtým rokem vede Josef Velíšek.

Jarní části se zúčastnilo celkem 24 dětí ve věku od 4 do 15 let. Vyvrcholením bylo klání v golfových dovednostech. Konkrétně se jednalo o patování, čipování a nejdelší odpal. Děti byly rozděleny do tří věkových kategorií. Do 7 let, do 10 let a do 15 let.

Soutěže proběhly ve sportovním a přátelském duchu za aktivní účasti rodičů a prarodičů.

V nejmladší kategorii zvítězil šestiletý DAMIÁN LEŠEK, který prokázal svou všestrannost ve všech disciplínách.  Na druhém místě se umístil sedmiletý ROSŤA MIKEŠ, který udivoval délkou svých driverů a třetí místo obsadil nováček akademie sedmiletý ŠIMON SOVADINA.

V kategorii do 10 let zvítězil osmiletý VOJTA BURSÍK. Jeho drive přes 140 m byl prostě úžasný.  Na druhém místě skončil devítiletý KUBA SLUNÉČKO díky svým vyrovnaným výsledkům ve všech disciplínách. Třetí byl desetiletý HONZA VEČERKA, škoda že mu nevyšel ani jeden z tři driverů.

V nejstarší kategorii do 15 let zvítězil přesvědčivě patnáctiletý ODRA RADEK DVOŘÁK jeho drive byl přes 200 m. Druhý byl čtrnáctiletý ŠIMON DUŠEK, který vynikal vysokými elegantními čipy, ale ani jeden však nezůstal v bodované oblasti. Třetí byl čtrnáctiletý KUBA MIKEŠ díky bodům získaných v poslední disciplíně drive.

Dle hodnocení to vypadá, že to byla výhradně „pánská jízda“ ale nebyla!!! Na startu bylo devět amazonek, které statečně vzdorovaly pánům klukům. Poučení pro příště! Nedávat příliš vysoké body za odpaly. Tentokrát probouzející se testosteron u kluků zvítězil nad klidnou sílou a elegancí děvčat.

Speciální poděkování patří Věrce Slunéčkové, která byla rozhodčím na patování, Lence Mikešové, která řídila čipování. Mirkovi Staňkovi a Jirkovi Leškovi za úspěšné kličkování při drivech všech věkových kategorií. Vše překrásně zadokumentovala Alenka Miličínská.

Na závěr bylo všem dětem předáno „Osvědčení o absolvování jarní akademie“ A první tří v jednotlivých kategoriích obdrželi diplomy a věcné ceny od klubu.

Počasí se vydařilo. Bylo to krásné páteční odpoledne zakončené zmrzlinovým pohárem. 

Přejeme všem dětem hezké prázdniny, dospělákům pohodovou dovolenou a v září zase pokračujeme.
 

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři