• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

BBQ párty

Rozpálený gril, voňavý kouř z udírny a skvělé maso

Grilování nebo Barbecue? V obou případech jde o techniku přípravy jídla nad otevřeným ohněm. Některé kusy masa budeme zprudka rožnit na grilu a některé budeme dlouze upravovat v našem Big Green Egg grilu na dřevěném uhlí. Ochutnáte trhané maso, hovězí steak, domácí hamburger a spoustu jiných jídel od našich kuchařů.

Termín 25.–27. srpen 2023
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Jen to nejlepší

Vyzrálé hovězího maso z domácího chovu

Naše hospodářství je rodinné hospodářství z východních Čech
s tradicí od roku 1846. Dbají na zdraví a pohodu zvířat. Díky tomu získávají výjimečnou kvalitu potravin. Hospodaří na 28 hektarech luk a 81 hektarech orné půdy. Zaměřují se na chov skotu a pěstování plodin, které odvádějí v přírodě dobou práci. Většinu rostlinné produkce využívají na krmení vlastních zvířat, tím zaručují 100% kvalitu krmení bez úprav a nevhodných látek.

Poetic Cocktail Bar Žlutá Ponorka

Koktejly z celého světa

Nechte si namíchat osvěžují drink od mistrů svého řemesla. V nabídce budou oblíbené koktejly ke grilování. Nebude chybět Cider od místního producenta, víno a dobře načepované pivo.

Kdy si u nás pochutnáte

Sobota 12:00 – 21:00
Neděle 12:00 – 21:00

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři