• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

BBQ párty

Rozpálený gril, voňavý kouř z udírny a skvělé maso

Grilování nebo Barbecue? V obou případech jde o techniku přípravy jídla nad otevřeným ohněm. Některé kusy masa budeme zprudka rožnit na grilu a některé budeme dlouze upravovat v našem Big Green Egg grilu na dřevěném uhlí. Ochutnáte trhané maso, hovězí steak, domácí hamburger a spoustu jiných jídel od našich kuchařů.

Termín 6.–7. srpen 2022
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Jen to nejlepší

Vyzrálé hovězího maso z domácího chovu

Naše hospodářství je rodinné hospodářství z východních Čech
s tradicí od roku 1846. Dbají na zdraví a pohodu zvířat. Díky tomu získávají výjimečnou kvalitu potravin. Hospodaří na 28 hektarech luk a 81 hektarech orné půdy. Zaměřují se na chov skotu a pěstování plodin, které odvádějí v přírodě dobou práci. Většinu rostlinné produkce využívají na krmení vlastních zvířat, tím zaručují 100% kvalitu krmení bez úprav a nevhodných látek.

Poetic Cocktail Bar Žlutá Ponorka

Koktejly z celého světa

Nechte si namíchat osvěžují drink od mistrů svého řemesla. V nabídce budou oblíbené koktejly ke grilování. Nebude chybět Cider od místního producenta, víno a dobře načepované pivo.

Kdy si u nás pochutnáte

Sobota 12:00 – 21:00
Neděle 12:00 – 21:00

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti s možností přespání i večerním programem a hlídáním.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři