• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Restaurace

„Golfové hřiště nemusí být jen o zážitku z golfu..."

Lukáš Vazač, manažer restaurace

Restaurace se nachází v srdci resortu s výhledem na krásnou okolní krajinu s prostornou terasou. Rádi u nás přivítáme i ne golfisty. Restaurace je zaměřena na českou i mezinárodní kuchyni s velkým výběrem vín a prémiových destilátů. Pečlivě pro Vás vybíráme suroviny a podporuje farmáře v blízkém okolí. Naše menu měníme dle sezóny a některá jídla se mění každý týden. Myslíme i na Vaše ratolesti a k dispozici je i dětský koutek a rádi pro vaše děti uvaříme na přání.

Rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Domácí limonády

​​​​​

Jak se nejlépe osvěžit po hře? ☀️Přichystali jsme pro vás nové domácí limonády ➡️ Malinová, višňová, zázvorová a rakytníková 🍹 Kterou si vyberete? Vyrábíme je pro vás sami z čerstvého ovoce 🍒

Unikátní místo, nevšední zážitek

V srdci resortu, v srdci krajiny

na dosah přírody

Restaurace se nachází v srdci resortu s výhledem na driving a krásnou okolní krajinu.  Rádi u nás přivítáme golfisty i ne golfisty. Je jedno, jestli k nám mířítě na velké jídlo, nebo jen svlažit hrdlo při vašem putování po České Sibiři.

Menu z místních surovin

harmonie na talíři

Zaměřujeme se na českou i mezinárodní kuchyni s velkým výběrem vín a prémiových destilátů. Pečlivě pro Vás vybíráme suroviny a podporuje farmáře v blízkém okolí. Naše menu měníme dle sezóny a některá jídla se mění každý týden. 

Místo pro vás

oslavujte s námi

Nabízíme možnost konání svateb, rautů, konferencí či jen pronájem salónku. Rádi Vám připravíme narozeninovou oslavu, párty nebo školení.

Restaurace nabízí až 90 míst k sezení, terasa 40 míst a salonek má kapacitu až 32 míst k sezení.

Občerstvení na hřiště

udělejte si hru hezčí

Jistě znáte ten pocit, když jdete hrát 18 jamek a nestihnete se před hrou najíst nebo nemáte dostatek pití. Máme pro Vás připravené občerstvení na hřiště.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři