www.cebr.cz

Ročník 2011

Mistrovství klubu na jamky 2011

       Mistrovství klubu na JAMKY 2011 - pravidla

 

1. Účastníci turnaje si sami domlouvají termín hry. Jednotlivé zápasy je třeba odehrát nejpozději do termínu platného pro jednotlivá kola dle rozpisu vyvěšeného v recepci.Hlavní rozhodčí turnaje může z důležitých důvodů povolit  prodloužení termínu.

 

2. V prvním kole vyzývá hráč s vyšším HCP hráče s nižším HCP. V dalších kolech vyzývá ten hráč, který postoupil do daného kola později /tedy zná jméno soupeře/.

 

3. Každý hráč zapíše před začátkem hry do skórkarty ke svému jménu i svůj HCP platný v den zápasu.

 

4. Jednotlivé zápasy se hrají s částečným vyrovnáním. Počet ran k dobru je určen rozdílem HCP hráčů v den zápasu vynásobený koeficientem 0,6 a zaokrouhlený na celé rány. Pro účely turnaje se počítá maximální HCP 28.0. Rány k dobru se zapisují do skórkarty před začátkem hry k jednotlivým jamkám v pořadí podle HCP jamek. Příklad : hráč A má HCP 10.0, hráč B má HCP 30.0. tedy 28.0 minus 10.0 krát 0,6 = 10.8 zaokrouhleno 11. Hráč B má na 11 jamkách v pořadí podle HCP jamek po jedné ráně k dobru.

 

5. Při nerozhodném výsledku po 18 jamkách se hrají postupně další jamky s úpravou podle bodu 4. do rozhodnutí.

 

6. Oba hráči po ukončení zápasu odevzdají v recepci podepsané skórkarty , sdělí výsledek a požádají o zapsání vítěze do rozpisu hry.

 

7. Hraje se podle pravidel golfu a místních pravidel. Případné spory řeší hlavní rozhodčí Jiří Němec.

 

 

             Hezkou hru přeje Golf klub Čertovo břemeno.

 
detail
Zavřít

ČLENSTVÍ 2020

Řádné členství s neomezenou hrou po celou sezonu za 11500 Kč, senioři za zvýhodněnou cenu 8700 Kč.

 

Více informací zde