www.cebr.cz

Monínec

Náš tip: Sportrelax centrum Monínec

www.moninec.cz

Slevy pro golfisty v Golfovém balíčku - ubytování, sportovní a relaxační aktivity

Návštěvníci golfového klubu Čertovo břemeno mohou využít ubytovacích možností nedalekého areálu Monínec.

Nový Relax hotel Monínec*** v horní části areálu Monínec nabízí 84 lůžek  (od 9. června 2012). Kromě útulných pokojů je zde vyhlídková restaurace s terasou, krytý bazén a sauna, možnosti masáží, posilovna, masáže. Hotel je zasazen na místě s výhledem na nádhernou hornatou českou krajinou - hotelové panorama využívají i televize jako podklad ke zprávám o počasí. V horní části je i penzion - chalupy Javorka a Čertovka - s kapacitou 65 lůžek. V dolní části areálu jsou k dispozici dva skiapartmánové domy (14 apartmánů, 70 lůžek).

Pro golfisty se kromě ubytování otevírají na Monínci i sportovní a relaxační možnosti. Je zde lanový park (chůze po lanech mezi stromy), tubing (jízda korytem na gumách), trampolíny, tenis, volejbal. Pro odvážné je připravena červená a modrá cyklistická sjezdová trasa 1200 m (RB bikepark). Můžete si zastřílet z luku, projet na horských koloběžkách či využít travní lyže nebo mountain boardu (horský skateboard). Sportovní pomůcky zapůjčíte v Sportcentru Monínec u dolní stanice lanové dráhy.

Čtyřsedačková lanovka v létě slouží jako “dopravní prostředek” mezi spodní a horní částí areálu... takže při výletu na Monínec se můžete svést (i s kolem) také směrem dolů. Z golfu je to k horní stanici 2 km, ať už pěšky, na kole či autem (auto je nutno nechat u vsi Ounuz a pak zbytek dojít). Lanovkou se dostanete do dolní stanice k tubingu, lanovému centru a trampolínám... či si můžete jen tak posedět na terase restaurace M2.

Velkou “devizou” Monínce je již zmíněný krajinný výhled na Český Merán a Českou Sibiř, který je odborníky označován jako jeden z nejhezčích v Čechách. Mnoho návštěvníků proto využívá čtyřsedačku i pro vyhlídkové jízdy.


Rezervace ubytování na Monínci:
tel.: +420 739 118 651
email: rezervace@moninec.cz

Sportcentrum Monínec (půjčovna a info):
tel.: +420 731 038 866 
 email: sportmoninec@seznam.cz

 
detail
Zavřít