• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Dětský sportovní tábor

U nás ani čerti nezlobí

V letošním roce jsme pro vás připravili mimo sobotních celodenních akademií také dva týdenní sportovní tábory se zaměřením na golf.

PLNĚ OBSAZENO


Kapacita tábora je aktuálně vyčerpána. V případě zájmu nám zašlete email, zařadíme Vás na seznam náhradníků. Děkujeme za zájem!

Pro začínající i pokročilé golfisty

celodenní program

Jsme si vědomi, že k dosažení lepších výsledků a také dobrého zdraví je zapotřebí všeobecný rozvoj pohybových dovedností dětí. Dopolední program je věnován pilování golfové techniky, odpoledne je volnější, věnujeme se dalším sportům a hrám, které přispívají k celkovému rozvoji.

Nebudeme hrát jen golf

pestré doprovodné aktivity

Děti si mohou odpolední program částečně přizpůsobit a vybrat si z aktivit jako jsou cyklistika, jízda na koni, rybaření, koupání nebo nejrůznější hry v přírodě. Večerní program nebude postrádat opékaní buřtů ani noční bojovku 😊

Příměstský kemp, nebo tábor se spaním

možnost ubytování

Tábory jsou určené pro děti ve věku 6-15 let, rodiče si mohou vybrat mezi variantou příměstského kempu (9–16 hod) nebo táboru se spaním (od 7 let). Ubytování je zajištěno v našem přilehlém Pensionu Čertovo břemeno.

Postaráme se o Vás se vším všudy

zážitky na celý život

Cena kempu zahrnuje profesionální vedení všech aktivit, noční dohled, celodenní stravu a pitný režim, zapůjčení golfového vybavení i závěrečný golfový a sportovní turnaj.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři