• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Tréninkové plochy

Golfový klub Čertovo břemeno umožňuje hráčům hrát či trénovat golfovou hru také na kvalitně tvarovaných tréninkových plochách. Putting greens, chipping green i driving range uspokojí jak hráče s handicap, tak bez něj. Pro začátečníky a hráče, kteří se chtějí zdokonalovat ve své technice, doporučujeme využít Akademii Čertova břemena, kterou vede mezinárodně oceňovaný trenér Petr Němec.

Putting green

Putting green se nachází na dvou místech. Větší Putting green o devíti jamkách je umístěn dále od klubovny za green jamky č. 2, aby Vám poskytl dostatečný klid na trénování. Je kvalitně tvarován a lze na něm natrénovat všechny druhy putt úderů.

Nový Putting green je umístěn v blízkosti klubovny a odpaliště č. 1. Je tedy určen zejména ke krátkému potrénování před hrou.

Chipping green

Chipping green je navržen tak, aby hráči mohli trénovat různé údery chip, pitch i hru z bunkers. Okolí umožňuje také trénink přihrávek z fairway či rough a to v různých svazích. K lahůdkám bude jistě patřit přihrávka přes bunker.

Driving range

Driving range je položen přímo před klubovnou s výhledem na Drážský rybník. Jeho délka je přes 230 metrů a je přizpůsoben pro odpaly jak železy, tak dřevy. Aktuální situaci na driving range můžete sledovat na webové kameře zde.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři