• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Klub

„…došlo zde k natolik přirozenému prolnutí moderní civilizace s přírodou, že to lze považovat za výjimečný úkaz…"

Petr Volf, spisovatel

O klubu Čertovo břemeno budou snad všichni jeho členové hovořit ve vztahu k přátelské až rodinné atmosféře. Tu vytváří zejména osobnost zakladatele Jiřího Němce a jeho rodiny, která je s Aleninou Lhotou spojena více jak 45 let.

kontakt

Martina Kotalíková

manažerka klubu

Od počátku

Jiří Němec bývalý diplomat, doktor práv a zakladatel golfového klubu Čertovo břemeno do Aleniny Lhoty přichází se svou rodinou v 70. letech 20. století a postupně se pouští do zkrášlování nejen zakoupené chalupy, ve které dodnes žije, ale také do zvelebování okolní krajiny. Po ukončení své poslední mise v roli obchodní rady ve Francii se v roce 1994 vrací do milované Aleniny Lhoty, aby zde kolem své chalupy postupně dokoupil pozemky a za podpory svého syna Petra vybudoval 9 jamkové hřiště, které slavnostně otevřel 16. července 2002.

Přes 18 jamkové hřiště

Rodinná atmosféra se nevytratila ani dnes, byť je od roku 2011 hřiště 18 jamkové. Pomyslný štafetový kolík přebírá po otci syn Petr, který již v roce 1995 do lokality přizval svého přítele architekta Stanislava Fialu. Spojení rodiny Němců a architekta Fialy dalo vzniknout unikátní architektuře v areálu a velmi intenzivně se propsalo do celkové atmosféry klubu.

Po současnost

Od roku 2020 je novým majitelem Golfového klubu Čertovo břemeno společnost SEBRE vlastněna právě Petrem Němcem a jeho společníkem Janem Fidlerem. Rozvoj klubu tak nabírá nově na síle, hřiště získává významné investiční prostředky a unikátní spojení s architektem Fialou se propisuje do řady detailů v celém areálu hřiště. SEBRE přináší do klubu Čertovo břemeno inovace v podobě zdokonalení hřiště, vylepšení gastronomie, kulturních i sportovních akcí či poskytnutí nových ubytovacích kapacit.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři