• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime
Akce

Dětský sportovní tábor III.

Termín 15. 8. 2022 / 09:00 - 19. 8. 2022 / 16:00
Typ Akademie
Kurz Dětský sportovní tábor
Příměstský dětský tábor 3.900 Kč
Tábor se spaním 6.900 Kč
Co cena zahrnuje?

PLNĚ OBSAZENO


Kapacita tábora je aktuálně vyčerpána. V případě zájmu nám zašlete email, zařadíme Vás na seznam náhradníků. Děkujeme za zájem!

V letošním roce jsme pro vás připravili mimo sobotních celodenních akademií také dva týdenní sportovní tábory se zaměřením na golf. 

Jsme si vědomi, že k dosažení lepších výsledků a také dobrého zdraví je zapotřebí všeobecný rozvoj pohybových dovedností dětí. Dopolední program je věnován pilování golfové techniky, odpoledne je volnější, věnujeme se dalším sportům a hrám, které přispívají k celkovému rozvoji. Děti si mohou odpolední program částečně přizpůsobit a vybrat si z aktivit jako jsou cyklistika, jízda na koni, rybaření, koupání nebo nejrůznější hry v přírodě. Večerní program nebude postrádat opékaní buřtů ani noční bojovku?

Tábory jsou určené pro děti ve věku 6-15 let, rodiče si mohou vybrat mezi variantou příměstského kempu (9–16 hod) nebo táboru se spaním (od 7 let).

Cena kempu zahrnuje profesionální vedení všech aktivit, noční dohled, celodenní stravu a pitný režim, zapůjčení golfového vybavení, závěrečný golfový a sportovní turnaj.

VÍCE INFORMACÍ

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři