• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Řízek & Schnitzel

Máte raději řízek na sádle nebo na přepuštěném másle?

Původní zmínka o řízku je z Itálie, kde jej objevil vojevůdce Josef
Václav Radecký z Radče. Jednalo se o telecí kotletu obalenou směsí strouhanky a parmezánu. O receptu se zmínil Františku Josefovi I. Císař si nechal tuto pochoutku upravit od svého kuchaře, ten však neměl parmezán a nahradil jej moukou a vejcem a tak vznikl vídeňský řízek.

Termín 23.–24. dubna 2022
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Na co se můžete těšit

bohatý výběr řízků a bramborových příloh

Maso na řízky nám dodávají farmy s důrazem na kvalitu. Telecí maso na vídeňský řízek máme od farmy Naše hospodářství. Vepřový řízek bude z přeštického vepře. Brambory máme z okolních farem a budete z nich moci ochutnat například český i rakouský bramborový salát, ale i jiné přílohy.

K dobrému jídlu, dobré pití

exkluzivní vinný sklípek a pivo jako křen

K řízkům krom piva patří i dobré víno. Proto rozšíříme nabídku vín po skle. Ochutnáte Veltlín a Ryzlink jak z Moravy, tak i z Rakouských vinařských oblastí.

Kdy si u nás pochutnáte

řízky na tisíc způsobů

Sobota
12:00 – 20:00 
Tematické menu
à la carte
Neděle
12:00 – 20:00
Tematické menu
à la carte

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti s možností přespání i večerním programem a hlídáním.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři