• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Novinky | Duben 2021

Vážení členové,

počasí se nám začíná po mrazivé zimě umoudřovat a většina z vás určitě začíná oprašovat golfové hole. Současná doba covidová bohužel nepřeje ani golfu, proto jsme se rozhodli na Velikonoce neotevřít a plně se věnovat renovaci hřiště.

O termínu otevření hřiště Vás budeme včas informovat.
Sledujte stav prací a novinky z hřiště na našem Instagramu a Facebooku.

Na hřišti nyní probíhají velké změny, přeložka vysokého napětí, dodělání drenáží, nových závlah a také celková renovace driving range, kde pro vás zvětšujeme prostor pro hru z trávy a modelujeme target greeny. Věříme, že oceníte nové značení, lavičky a myčky na míče. Postupně upravujeme hrany greenových bunkrů a měníme v písek v bankrech. Na Velikonoce začneme s provzdušněním a zapískováním fervejí a greenů. Ve strojovém parku nám přibyla nová bankrovačka, válec na greeny a osm nových buginek.

Na co se těšit?

Novinky na vás čekají nejen na hřišti. Přichystali jsme pro vás vlastní golfovou tour s kategorií pro děti i seniory, ve všech kategoriích hrajeme o roční řádné členství na příští sezónu a další hodnotné ceny jako je karbonový elektrický vozík Geum Technologies.

V rámci gurmánských víkendů pořádáme sobotní dětské akademie, sobotní cyklo tréninky s mistrem ČR v MTB Ivanem Rybaříkem nebo golfové kurzy pro dospělé. O prázdninách nám můžete své děti svěřit do letních sportovních táborů nebo se zúčastnit oblíbené akce bike&golf, která kombinuje závod na kolech a golfový turnaj. Řádné členy čekají dva výjezdní turnaje na hřiště Mnich a Slapy. Dvoudenní Mistrovství klubu s večírkem pro všechny členy klubu proběhne tradičně poslední srpnový víkend. Přihlašovat do společné klubové jamkovky s vyrovnáním se mohou všichni členové do 30.4.

Seznam všech turnajů a akcí naleznete na našem webu v sekci Akce.

 

Gurmánské víkendy a Golf Tour Čertovo břemeno

 

1.–2. května Chřest a víno
1. turnaj GTCB
12.–13. června Rakousko-české menu Petra Hajného
2. turnaj GTCB
3.–5. července Seafood gril a Gin&tonic párty by Žlutá ponorka
3. turnaj GTCB
31. července–1. srpna Menu Jana Punčocháře
4. turnaj GTCB
4.–5. září Gril s chutí orientu dle Marka Fichtnera
5. turnaj GTCB
2.–3. října Lanýž z Alby a vína z Piemeontu
Finále GTCB
30.–31. října Zvěřinové hody

 

Tyto víkendy si rozhodně zapište do svých diářů, doporučujeme včasnou rezervaci nejen v restauraci.

Děkujeme členům, kteří již zaplatili své členské příspěvky a žádáme ty, kteří tak ještě neučinili o nápravu. Řádní členové, kteří zaplatili své příspěvky do konce roku 2020, si mohou za odměnu vyzvednout voucher na 18 jamek na recepci.

Brzy na viděnou, těšíme se na Vás!

 

Za vedení rezortu: Robert Fikar

Alenina Lhota 1. 4. 2021 

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři