• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Marek Fichtner

Tento víkend vám vaří MasterChef

Vybrali jsme Markova nejlepší jídla z restaurace Červený Jelen, která vám uvaří přímo u nás. Nebude chybět sobotní degustační večeře s vinným párováním od someliéra Vojtěcha Matějky z VinoVinoVino a samozřejmě osobní prezentací pokrmů od šéfkuchaře.

Termín 4.–5. června 2022
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Marek Fichtner

vaření je radost

Marek ihned po studiích v roce 1994 vyrazil do světa. Vařil dva roky v německém Heidelbergu a poté sedm let na palubách různých zaoceánských lodí německé společnosti Peter Deilmann Reederei i americké Celebrity Cruises. Z lodí přesídlil do Saúdské Arábie, kde pracoval jako banketový šéfkuchař v nejluxusnějším rijádském hotelu Al Faisaliah, kde jeho klienty byla často královská rodina. Před návratem do České republiky pracoval v exkluzivním hotelu The Dolder Grand ve švýcarském Zurichu.

V Čechách je Marek známý z první řady pořadu MasterChef, řídil kuchařský tým v pražském hotelu Kempinski nebo v luxusním hotelu Augustine na Malé straně. V současné době je šéfkuchařem restaurace Červený jelen.

Kdy si u nás pochutnáte

Sobota
12:00 – 18:00 
Tematické menu
à la carte
Sobota
od 19:00
Degustační večeře
s vinným párováním
Nutná rezervace předem!
Neděle
12:00 – 20:00
Tematické menu
à la carte

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti s možností přespání i večerním programem a hlídáním.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři