• restaurace

  otevřeno

 • icon_playground

  hřiště

  otevřeno

 • icon_driving

  driving

  otevřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Marek Fichtner

Tento víkend vám vaří MasterChef

Vybrali jsme Markova nejlepší jídla z restaurace Červený Jelen, která vám uvaří přímo u nás. Nebude chybět sobotní degustační večeře s vinným párováním od someliéra Vojtěcha Matějky z VinoVinoVino a samozřejmě osobní prezentací pokrmů od šéfkuchaře.

Termín 4.–5. června 2022
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Marek Fichtner

vaření je radost

Marek ihned po studiích v roce 1994 vyrazil do světa. Vařil dva roky v německém Heidelbergu a poté sedm let na palubách různých zaoceánských lodí německé společnosti Peter Deilmann Reederei i americké Celebrity Cruises. Z lodí přesídlil do Saúdské Arábie, kde pracoval jako banketový šéfkuchař v nejluxusnějším rijádském hotelu Al Faisaliah, kde jeho klienty byla často královská rodina. Před návratem do České republiky pracoval v exkluzivním hotelu The Dolder Grand ve švýcarském Zurichu.

V Čechách je Marek známý z první řady pořadu MasterChef, řídil kuchařský tým v pražském hotelu Kempinski nebo v luxusním hotelu Augustine na Malé straně. V současné době je šéfkuchařem restaurace Červený jelen.

Kdy si u nás pochutnáte

Sobota
12:00 – 18:00 
Tematické menu
à la carte
Sobota
od 19:00
Degustační večeře
s vinným párováním
Nutná rezervace předem!
Neděle
12:00 – 20:00
Tematické menu
à la carte

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři