• restaurace

  zavřeno

 • icon_playground

  hřiště

  zavřeno

 • icon_driving

  driving

  zavřeno

 • Jistebnice, Czechia
 • Kontakt
 • Rezervace TeeTime

Marek Procházka

Dokonalá harmonie chutí na talíři

Poctivé vaření, kde se pojem "domácí" ani nemusí psát – to vystihuje i restauraci Jana Punčocháře U Matěje. Tento víkend společně s Markem Procházkou, šéfkuchařem restaurace U Matěje, připravíme největší hity z jejich kuchyně. Hřebem programu je sobotní degustační večeře s vinným párováním. Udělejte si včas rezervaci, kapacita omezena.

Termín 3.–4. září 2022
Více info a rezervace

Lukáš Vazač

manažer restaurace

Marek Procházka

miluji nejen českou kuchyni

Po studiu na střední škole pracoval 3 roky na brněnském hotelu Voroněž, odkud ho zlákala možnost pracovat s Petrem Hajným v restauraci Villa Richter. Následně nastoupil jako Sous chef v Chagall's club restaurant na starém městě v centru Prahy, kde po třech letech převzal funkci šéfkuchaře. Když přišla nabídka od Honzy Punčocháře, neváhal a nastoupil do restaurace Grand Cru na pozici Saucier. Po 4 letech přešel s Honzou do jeho nového podniku U Matěje na Praze 6 jako šéfkuchař, kde pracuje dodnes.

K dobrému jídlu dobré pití

se sommeliérem Vojtěchem Matějkou

Kdy si u nás pochutnáte

nenechte si ujít degustační večeři

Sobota
12:00 – 18:00 
Tematické menu
à la carte
Sobota
od 19:00
Degustační večeře
Nutná rezervace předem!
Neděle
12:00 – 20:00
Tematické menu
à la carte

Otevřený driving pod dohledem trenéra

golfové hole a míčky zdarma

Pojďte si užít vynikající jídlo a vyzkoušejte pár odpalů na drivingu s krásným výhledem. Golfové hole a míčky vám půjčíme zdarma a navíc v sobotu od 11:00 do 12:00 vám bude k dispozici jeden z našich profesionálních trenérů.

Sobotní dětská akademie

Ideální zábava pro děti

Víme, jak je pro rodiče těžké udělat si chvilku pro sebe, proto jsme pro Vás připravili celodenní akademii pro děti s možností přespání i večerním programem a hlídáním.

Druhý den se mohou děti zúčastnit golfového turnaje a zažít tak soutěžní podmínky se stejně starými soupeři ve své vlastní dětské kategorii.

Udělejte z odpoledne celý večer

spočintě v přírodě

A pokud by se vám večer už nechtělo domů, moc rádi vás ubytujeme buď v jednom z apartmánů přímo u drivingu, nebo v našem pár kroků vzdáleném Pensionu Čertovo břemeno.

Přijeďte na víkend

Přijeďte si zahrát

Zůstaňte v kontaktu

Partneři